Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaTürkiyem TürkiyLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Psp de Simleme

YazarMesaj
AdminTurk
Yönetici
Yönetici
AdminTurk

Rep Gücü : 0
Rep Puanı : 74

Rep Sistemi
Başarı Puanı:
Psp de Simleme Img_left500/500Psp de Simleme Empty_bar_bleue  (500/500)
Güçlülük:
Seviye:

Psp de Simleme Empty
MesajKonu: Psp de Simleme   Psp de Simleme Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 3:08 am

Bunu ben AS ve PSP kullanak yaptım . Bildiğim kolay bir yol var umarım işinize yarar . Psp de gözlerden pek anlamadığım için bazı bloqcularınkini denedim ve başardım . İşte bilqiler :

Psp yi açıyoruz . (Benimki PSP 9 )
File --> Open dan istedğimiz resmi seçiyoruz . Soldan 5. Menüde Magic Wand vardır . [img]Psp de Simleme Adsizd869d[/img]

Nereyi simlemek istiyorsak üzerine gelip ( tabi elimiz shift tuşunda basılı ) bir tık yapıyoruz . Ve seçtiğimiz alan kesik kesik oluyor .

Sonra Üst 6 . Menüden Adjust --> Add Remove Noise --> Add Noise yapıyoruz . Karşımıza bir tablo çıkarsa ok diyoruz . Daha sonra Noise ayarımızı 100 yapıyoruz . Ve OK a basıyoruz . Sonra [img]

Psp de Simleme Adsiz03976[/img]

Sonra kesiklikleri yok etmek için Ctrl + D yapıyoruz . Kesiklikler kayboluyor . Resmin üzerine sağ tıklayıp Copy diyoruz . Ve ASP ye dönüp sağ tıklayıp Paste As New Animation yapıyoruz . Resmimiz ASP ye yapıştı . Tekrar PSP ye dönüyoruz . Ve Ctrl + Z yapıyoruz . Resmi simsiz haline geri çeviriyoruz . Simleme aşamalarını tekrarlıyoruz . Bu defa Noise ayarını 90 yapıyoruz ve OK a basıyoruz . Resme sağ tık Copy yapıp ASP ye yapıştırıyoruz . Ve Ctrl + L yapıyoruz . İki resmi birleştiriyoruz . Tekrar PSP ye dönüp yine Ctrl + Z yapıyoruz . Simler kayboluyor . Yine simleme aşamaları tekrarlıyoruz . Ve yine Noise ayarını 80 yapıp OK a basıoyruz. Tabisimleme aşamlarını yaptıktan sonra hep Ctrl + D yapıyoruz . Sonrada Copy yapıp ASP ye yapıştırıyoruz . Sonra yine Ctrl + L yapıp onuda diğer resime mont ediyoruz . File --> Save As yapıyoruz . Ve gif olarak kaydediyoruz . İşte bu kadar ...

Psp de Simleme
1 sayfadaki 1 sayfası